Młodzieżowa trylogia

Rafał Dębski uważa, że “prawdziwa literatura polega na tym, żeby rzecz się po prostu czytała, żeby wciągnęła, dała radość, wzruszenie, zastanowienie, ale jednocześnie była atrakcyjna w formie i języku.”. I tak też właśnie traktuje książki, które tworzy. Autor wychodzi z założenia, że jeżeli on będzie doskonale bawił się przy tworzeniu swoich dzieł, to i jego odbiorcy również będą się przy nich doskonale czuć. Z wykształcenia jest psychologiem. Uważa jednak, że nie ma to wpływu na jego twórczość. Psychologiem jest tylko i wyłącznie w pracy. Potem jest już sobą i chce zaproponować wspaniałe książki. Jedną z nich jest “Gniazdo. Żelazny kruk. Tom 3“.

“Żelazny kruk”

To trylogia dedykowana młodym ludziom, którzy są żądni przygód. Jeżeli sami nie mogą przeżywać fantastycznych historii, to niech skorzystają z takich książek, które wprowadzą ich do tajemniczego świata. Pierwszy tom nosi tytuł “Wyprawa”. Drugi tom to “Szalony mag”. Jeżeli ktokolwiek nie poznał jeszcze młodego i nieustraszonego Evaha, to koniecznie powinien to zmienić. Te powieści to dowód na to, że młody nie znaczy bojaźliwy. W młodych duszach również znaleźć można ogromny hart ducha i wspaniały potencjał. Z czym tym razem będziemy mieli do czynienia? Otóż Evah i jego kompania jest już bliski zrealizowania swojego celu. Cała grupa nie chce dopuścić do tego, aby zło szerzyło się dalej. W tym celu muszą skłonić Szalonego Maga do mówienia. Czy Mag będzie chciał jednak wyjawić tajemnicę, gdzie znajduje się siedziba strasznego potwora.

Ratunek dla bliskich

Evah wie, że nie może się poddać. Tylko Mag doskonale zdaje sobie sprawę z tego, gdzie można odnaleźć Żelaznego Kruka. Chłopak wie, że dzięki temu dowie się również, czy jego matka i ukochana jeszcze żyją. A moze zostały już przemienione w klejnoty? Evah nie może porzucić swojego celu. Będzie działał dopóki starczy mu sił. Cieszy się, że w tym trudnym dla niego czasie będzie mógł liczyć na swoich wiernych przyjaciół, którzy razem z nim będą śledzić groźnego stwora, który sieje postrach wśród ludu. Jaki finał czytelnikom zafunduje Rafał Dębski w “Gniazdo. Żelazny kruk. Tom 3“? Jedno jest pewne. Akcja nie ustaje. Jeszcze bardziej przybiera na sile, co na pewno spodoba się wszystkim czytelnikom. Evah, Grzywa, Cellara, książę Mavaren, kat Jakub to bardzo specyficzne osobowości. Niezależnie jednak od tego cała grupa wyrusza we wspólną podróż, która zaprowadzi ich do.. ? No właśnie do czego zaprowadzi ich ta przygoda? Czy dobro zwycięży?

People obraz autorstwa drobotdean - www.freepik.com

Comments are Disabled